Farby wewnętrzne

BIORA 3 - antyrefleksyjna farba do ścian i sufitów

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna farba akrylowa do malowania suchych powierzchni wewnętrznych w pełnym matowym wykończeniu. Jest łatwa do nakładania i tworzy matową, gładką powierzchnię.

więcej o produkcie

BIORA 4 - matowa farba do ścian i sufitów

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna akrylowa farba lateksowa do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Jest łatwa do nakładania i tworzy matową, gładką powierzchnię.

więcej o produkcie

BIORA 7 - matowa farba do ścian

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna akrylowa farba lateksowa przeznaczona do malowania ścian wewnątrz pomieszczeń. Jest łatwa do nakładania i tworzy matową, gładką powierzchnię.

więcej o produkcie

BIORA 20 – półmatowa farba do powierzchni wewnętrznych

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna lateksowa farba akrylowa do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Jest łatwa do nakładania i tworzy półmatową powłokę, łatwą do utrzymania w czystości.

więcej o produkcie

BIORA BALANCE – w pełni matowa farba do powierzchni wewnętrznych

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna akrylowa farba lateksowa do malowania ścian i sufitów w suchych pomieszczeniach. Produkt jest zakwalifikowany do Grupy M1 w Klasyfikacji emisyjności dla materiałów powierzchniowych.

więcej o produkcie

BIORA Clean – farba antybakteryjna do wnętrz

CHARAKTERYSTYKA:
Matowa, wodorozcieńczalna, wolna od rozpuszczalników, odporna na zmywanie akrylowa farba lateksowa, która poprawia poziom higieny
w pomieszczeniach, poprzez zmniejszenie ilości mikrobów na pomalowanej powierzchni.

więcej o produkcie

EKORA 3 – antyrefleksyjna farba do ścian i sufitów

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna farba akrylowa przeznaczona do użytku wewnątrz pomieszczeń w pełnym matowym wykończeniu. Nie zawiera rozpuszczalników. Produkt zakwalifikowany do Grupy M1 w klasyfikacji emisyjności dla materiałów powierzchniowych.

więcej o produkcie

EKORA 7 – farba do ścian i sufitów

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna akrylowa farba lateksowa, przeznaczona do użytku wewnątrz pomieszczeń. Nie zawiera rozpuszczalników. Produkt jest zakwalifikowany do Grupy M1 w klasyfikacji emisyjności dla materiałów powierzchniowych.

więcej o produkcie

Superlateksi – matowa, lateksowa farba akrylowa

CHARAKTERYSTYKA:
Posiada doskonałą przyczepność, właściwości poziomujące, zmywalność i odporność na wysoką temperaturę.

więcej o produkcie

Teknofloor – farba do posadzek

CHARAKTERYSTYKA:
TEKNOFLOOR jest rozpuszczalnikową, uretanowo-alkidową farbą przeznaczoną do malowania posadzek wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Daje połyskliwą i łatwą do utrzymania w czystości powłokę.

więcej o produkcie

Teknofloor – farba do posadzek

CHARAKTERYSTYKA:
TEKNOFLOOR AQUA jest wodorozcieńczalną dyspersyjną farbą akrylową przeznaczoną do użytku wewnątrz pomieszczeń. Do malowania powierzchni drewnianych i betonowych, nowych i wcześniej malowanych farbami alkidowymi i akrylowymi.

więcej o produkcie

TeknosPro Binder – grunt do sypkich podłoży

CHARAKTERYSTYKA:
TEKNOSPRO BINDER grunt do sypkich podłoży, wodorozcieńczalny bezbarwny, akrylowy grunt do ścian i sufitów wiążący sypkie podłoża. Produkt zakwalifikowany do Grupy M1 w klasyfikacji emisyjności dla materiałów powierzchniowych.

więcej o produkcie

TeknosPro Katto – antyrefleksyjna farba do ścian i sufitów

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna akrylowa farba dyspersyjna do suchych powierzchni wewnętrznych, o w pełni matowym wykończeniu. Brak połysku bez względu na kąt obserwacji.

więcej o produkcie

Tela 3 – farba do ścian i sufitów

CHARAKTERYSTYKA:
TELA 3 jest w pełni matową, wodorozcieńczalną farbą akrylową, przeznaczoną do użytku wewnątrz pomieszczeń. Produkt zakwalifikowany do Grupy M1 w klasyfikacji emisyjności dla materiałów budowlanych

więcej o produkcie

Timantti 3 – farba do ścian i sufitów

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna farba i podkład akrylowy do malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń. Odporna na pleśń. Produkt jest zakwalifikowany do Grupy M1 w Klasyfikacji emisyjności dla materiałów powierzchniowych.

więcej o produkcie

Timantti 20 – półmatowa specjalna farba akrylowa

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna, akrylowa farba lateksowa przeznaczona do malowania ścian wewnątrz pomieszczeń. Jest łatwa do nakładania i tworzy półmatową powłokę łatwą do utrzymania w czystości. Odporna na pleśń.

więcej o produkcie

Timantti Clean – farba antybakteryjna do wnętrz

CHARAKTERYSTYKA:
Półmatowa wodorozcieńczalna akrylowa farba lateksowa, która poprawia poziom higieny w pomieszczeniach. Aktywnym składnikiem jest srebro. Antybakteryjny efekt pozostaje przez cały czas użytkowania powłoki farby. Antybakteryjna skuteczność została przetestowana zgodnie ze standardem ISO 22196.

więcej o produkcie

Timantti Stop – podkład izolacyjny

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalny alkidowy podkład izolacyjny do użycia wewnątrz pomieszczeń. Daje matowe wykończenie. Produkt został zakwalifikowany do Grupy M1 w Klasyfikacji Emisji materiałów

więcej o produkcie

Timantti W – izolator wilgoci

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalny, akrylowy izolator wilgoci, który tworzy powłoki odporne na wilgoć. Izolator jest wraz z TIMANTTI 20 zawarty w systemie powłok do pomieszczeń mokrych, zatwierdzonym przez Szwedzki Måleribranschens Våtrumskontroll (MVK).

więcej o produkcie


strzałka w górę
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X