Oferty

Jesteśmy nowoczesną, dynamicznie rozwijającą się firmą, wykonującą na najwyższym poziomie usługi zabezpieczeń antykorozyjnych.
Poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisku Elektryk – Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Obowiązki na stanowisku:
• diagnozowanie oraz usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń,
• serwisowanie maszyn produkcyjnych, urządzeń i instalacji pod względem mechanicznym i elektrycznym,
• wykonywanie okresowych przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującym harmonogramem,
• działania prewencyjne i analizy mające na celu zapobieganie awariom.

Wymagania:
• wykształcenie techniczne,
• uprawnienia elektryczne do 1kV,
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
• doświadczenie na stanowisku elektryka/elektromechanika,
• wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego,
• umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne, rysunek techniczny),
• mile widziane dodatkowe uprawnienia.

Oferujemy:
• jednozmianowy system czasu pracy (7.00-15.00),
• stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• dostęp do szkoleń i kursów
• prywatne ubezpieczenie medyczne, świadczenia socjalne itp.

Dokumenty aplikacyjne (CV + list motywacyjny) prosimy przesłać do 11.07.2021r. na adres: praca@jamalex.pl lub pocztą tradycyjną: Jamalex Sp. z o.o. Kłoda ul. Przemysłowa 7, 64-130 Rydzyna.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.