Dbamy o dobrostan Pracowników

 Na przełomie 2022 i 2023 roku braliśmy udział w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez Instytutu Humanites: “Firma Przyjazna Rodzinie / Człowiekowi”.
Kapituła Konkursu oceniała praktyki małych, średnich i dużych firm w zakresie kultury feedbacku i doceniania, wspierania rozwoju osobistego pracowników oraz możliwości zaangażowania się na rzecz społeczeństwa i przyrody. Po wnikliwym, trzyetapowym procesie oceny, jury wyłoniło zwycięzców.
Aby uhonorować wyjątkowe działania zaangażowanych pracodawców, Jury przyznało również wyróżnienia. Wśród uhonorowanych, u boku takich firm jak KGHM Polska Miedź S.A. czy Santander Bank Polska S.A, znalazł się nasz pracodawca – Jamalex Sp. z o.o.
Zdrowie i bezpieczeństwo, są w firmie Jamalex nadrzędną wartością. Dlatego od lat podejmujemy działania, które mają zapewnić naszym Pracownikom komfort w tym temacie. Jednym z przykładów jest właśnie przeprowadzony wśród Pracowników na terenie zakładu pracy pilotażowy program profilaktycznych badań onkologicznych „OncoProtect”, doceniony w Konkursie.


This website uses cookies. By using this website you agree to the use of cookies, according to the current browser settings. X