Farby ogólnego stosowania

Futura 3 – farba i grunt poprawiający przyczepność

CHARAKTERYSTYKA:
Uniwersalny podkład alkidowy, który może być stosowany jako grunt, podkład wyrównujący (wygładzający), podkład o wysokiej przyczepności oraz międzywarstwa. Wykończenie: pełny mat.

więcej o produkcie

Futura 15 – farba do mebli

CHARAKTERYSTYKA:
Tiksotropowa, półmatowa szybko schnąca farba alkidowa, modyfikowana żywicą uretanową. Farba o wysokiej jakości, łatwa do nakładania. Wykończenie: półmat.

więcej o produkcie

Futura 40 – farba do mebli

CHARAKTERYSTYKA:
Tiksotropowa farba alkidowa w półpołysku, na bazie żywicy uretanowej.

więcej o produkcie

Futura 90 – farba do mebli

CHARAKTERYSTYKA:
Tiksotropowa farba alkidowa w pełnym połysku, na bazie żywicy uretanowej.

więcej o produkcie

Futura Aqua 3 – farba i podkład

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna, w pełni matowa alkidowa farba i podkład poprawiający przyczepność. Odpowiednia do drewnianych i ocynkowanych powierzchni wewnętrznych oraz zewnętrznych powierzchni drewnianych.

więcej o produkcie

Futura Aqua 20 – półmatowa farba do mebli

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna uretanowo-alkidowa farba nawierzchniowa do stałych i ruchomych mebli wewnętrznych. Wykończenie: półmatowe. Produkt został zakwalifikowany do Grupy M1 w klasyfikacji emisyjności dla materiałów budowlanych.

więcej o produkcie

Futura Aqua 40 – farba do malowania mebli – półpołysk

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna, uretanowo-alkidowa farba nawierzchniowa do stałych i ruchomych mebli wewnętrznych i zewnętrznych. Wykończenie: półpołysk.

więcej o produkcie

Futura Aqua 80– farba do malowania mebli – połysk

CHARAKTERYSTYKA: Wodorozcieńczalna, uretanowo-alkidowa farba nawierzchniowa do stałych i ruchomych mebli wewnętrznych i zewnętrznych. Wykończenie: połysk. Produkt został zakwalifikowany do Grupy M1 w klasyfikacji emisyjności dla materiałów budowlanych.

więcej o produkcie


strzałka w górę
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. X